RN73R2BTTD1060D10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R2BTTD1060D10
JLCPCB Part #
C2553200
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 106Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS