RN73R2BTTD1051C50
MFR.Part #
RN73R2BTTD1051C50
JLCPCB Part #
C2547099
Description
-55℃~+155℃ 1.05kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS