RN73R2BTTD1050B10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R2BTTD1050B10
JLCPCB Part #
C2570639
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 105Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS