RN73R2BTTD1043A05
MFR.Part #
RN73R2BTTD1043A05
JLCPCB Part #
C4277321
Description
-55℃~+155℃ 104kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS