RN73R2BTTD1040B50
MFR.Part #
RN73R2BTTD1040B50
JLCPCB Part #
C2547126
Description
-55℃~+155℃ 104Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS