RN73R2BTTD1023F25
MFR.Part #
RN73R2BTTD1023F25
JLCPCB Part #
C3937331
Description
-55℃~+155℃ 102kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS