RN73R2BTTD1022B10
MFR.Part #
RN73R2BTTD1022B10
JLCPCB Part #
C3946838
Description
-55℃~+155℃ 10.2kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS