RN73R2BTTD1020A05
MFR.Part #
RN73R2BTTD1020A05
JLCPCB Part #
C4191199
Description
-55℃~+155℃ 102Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS