RN73R2BTTD1012F25
MFR.Part #
RN73R2BTTD1012F25
JLCPCB Part #
C4346309
Description
-55℃~+155℃ 10.1kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS