RN73R2BTTD1004F50
MFR.Part #
RN73R2BTTD1004F50
JLCPCB Part #
C2526037
Description
-55℃~+155℃ 1MΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS