RN73R2BTTD1003F100
MFR.Part #
RN73R2BTTD1003F100
JLCPCB Part #
C2526038
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS