RN73R2BTTD1001F100
MFR.Part #
RN73R2BTTD1001F100
JLCPCB Part #
C3967078
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 1kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS