RN73R2BTTD1000D50
MFR.Part #
RN73R2BTTD1000D50
JLCPCB Part #
C2526138
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS