RN73R2ATTD9653F50
MFR.Part #
RN73R2ATTD9653F50
JLCPCB Part #
C2504326
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 965kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS