RN73R2ATTD8982B10
MFR.Part #
RN73R2ATTD8982B10
JLCPCB Part #
C4243020
Description
-55℃~+155℃ 125mW 89.8kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS