RN73R2ATTD82R0F50
MFR.Part #
RN73R2ATTD82R0F50
JLCPCB Part #
C4166662
Description
-55℃~+155℃ 125mW 82Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS