RN73R2ATTD81R6B25
MFR.Part #
RN73R2ATTD81R6B25
JLCPCB Part #
C2507860
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 81.6Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS