RN73R2ATTD8062D100
MFR.Part #
RN73R2ATTD8062D100
JLCPCB Part #
C4165385
Description
-55℃~+155℃ 125mW 80.6kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS