RN73R2ATTD8062B50
MFR.Part #
RN73R2ATTD8062B50
JLCPCB Part #
C4129495
Description
-55℃~+155℃ 125mW 80.6kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS