RN73R2ATTD6811B25
MFR.Part #
RN73R2ATTD6811B25
JLCPCB Part #
C2508058
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 6.81kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS