RN73R2ATTD6491F50
MFR.Part #
RN73R2ATTD6491F50
JLCPCB Part #
C2505119
Description
-55℃~+155℃ 125mW 6.49kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS