RN73R2ATTD6203F50
MFR.Part #
RN73R2ATTD6203F50
JLCPCB Part #
C2505674
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 620kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS