RN73R2ATTD5691A10
MFR.Part #
RN73R2ATTD5691A10
JLCPCB Part #
C2572115
Description
-55℃~+155℃ 125mW 5.69kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS