RN73R2ATTD5360F50
MFR.Part #
RN73R2ATTD5360F50
JLCPCB Part #
C2505244
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 536Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS