RN73R2ATTD5051D25
MFR.Part #
RN73R2ATTD5051D25
JLCPCB Part #
C4063299
Description
-55℃~+155℃ 125mW 5.05kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS