RN73R2ATTD4990B50
MFR.Part #
RN73R2ATTD4990B50
JLCPCB Part #
C4344092
Description
-55℃~+155℃ 125mW 499Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS