RN73R2ATTD48R1B10
MFR.Part #
RN73R2ATTD48R1B10
JLCPCB Part #
C4062043
Description
-55℃~+155℃ 125mW 48.1Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS