RN73R2ATTD4702C50
MFR.Part #
RN73R2ATTD4702C50
JLCPCB Part #
C4227862
Description
-55℃~+155℃ 125mW 47kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS