RN73R2ATTD43R0B50
MFR.Part #
RN73R2ATTD43R0B50
JLCPCB Part #
C4208337
Description
-55℃~+155℃ 125mW 43Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS