RN73R2ATTD39R0B50
MFR.Part #
RN73R2ATTD39R0B50
JLCPCB Part #
C4174678
Description
-55℃~+155℃ 125mW 39Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS