RN73R2ATTD3830D50
MFR.Part #
RN73R2ATTD3830D50
JLCPCB Part #
C4272381
Description
-55℃~+155℃ 125mW 383Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS