RN73R2ATTD3610B25
MFR.Part #
RN73R2ATTD3610B25
JLCPCB Part #
C2508721
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 361Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS