RN73R2ATTD3002A10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R2ATTD3002A10
JLCPCB Part #
C4086790
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 30kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS