RN73R2ATTD3001D10
MFR.Part #
RN73R2ATTD3001D10
JLCPCB Part #
C4049213
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS