RN73R2ATTD2840D25
MFR.Part #
RN73R2ATTD2840D25
JLCPCB Part #
C2506057
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 284Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS