RN73R2ATTD2233F25
MFR.Part #
RN73R2ATTD2233F25
JLCPCB Part #
C2502554
Description
-55℃~+155℃ 125mW 223kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS