RN73R2ATTD21R5C25
MFR.Part #
RN73R2ATTD21R5C25
JLCPCB Part #
C3968773
Description
-55℃~+155℃ 125mW 21.5Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS