RN73R2ATTD2182D25
MFR.Part #
RN73R2ATTD2182D25
JLCPCB Part #
C4173011
Description
-55℃~+155℃ 125mW 21.8kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS