RN73R2ATTD1983F50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R2ATTD1983F50
JLCPCB Part #
C3924545
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 198kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS