RN73R2ATTD1800F50
MFR.Part #
RN73R2ATTD1800F50
JLCPCB Part #
C4247664
Description
-55℃~+155℃ 125mW 180Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS