RN73R2ATTD1580D25
MFR.Part #
RN73R2ATTD1580D25
JLCPCB Part #
C3978577
Description
-55℃~+155℃ 125mW 158Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS