RN73R2ATTD1491A05
MFR.Part #
RN73R2ATTD1491A05
JLCPCB Part #
C4111935
Description
-55℃~+155℃ 1.49kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS