RN73R2ATTD1452F50
MFR.Part #
RN73R2ATTD1452F50
JLCPCB Part #
C4095631
Description
-55℃~+155℃ 125mW 14.5kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS