RN73R2ATTD1400A05
MFR.Part #
RN73R2ATTD1400A05
JLCPCB Part #
C4080859
Description
-55℃~+155℃ 125mW 140Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS