RN73R2ATTD1380D100
MFR.Part #
RN73R2ATTD1380D100
JLCPCB Part #
C2501991
Description
-55℃~+155℃ 125mW 138Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS