RN73R2ATTD1324F50
MFR.Part #
RN73R2ATTD1324F50
JLCPCB Part #
C2501986
Description
-55℃~+155℃ 1.32MΩ 125mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS