RN73R2ATTD1150C50
MFR.Part #
RN73R2ATTD1150C50
JLCPCB Part #
C4250292
Description
-55℃~+155℃ 115Ω 125mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS