RN73R2ATTD1141A05
MFR.Part #
RN73R2ATTD1141A05
JLCPCB Part #
C3949820
Description
-55℃~+155℃ 1.14kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS