RN73R2ATTD1130F50
MFR.Part #
RN73R2ATTD1130F50
JLCPCB Part #
C2502640
Description
-55℃~+155℃ 113Ω 125mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS