RN73R2ATTD1110B50
MFR.Part #
RN73R2ATTD1110B50
JLCPCB Part #
C4055078
Description
-55℃~+155℃ 111Ω 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS